برنامه بعدی سفر ما به شهرهای مختلف ایران، شهر مشهده. شهری که به عنوان پایتخت معنوی ایران شناخته میشه و بخش قابل توجهی از مردمانش، زوار و اعراب هستند. سفر به مشهد برای همه جذابه چراکه هم حرم داره، هم جاهای تاریخی و دیدنی و هم کلی مراکز خرید و تفریحگاه های مختلف که ماه ها زمان میخواد تمام جاهاشو ببینین.

 

 

بهتره که در مشهد خونه داشته باشین یا فامیلی اونجا زندگی کنن تا شما هم برین چند روزی پیششون. مشهد خیلی هتل و مهمانسرا داره ولی هتل های خوبش تعداشون خیلی کمه مثل هتل درویشی و قصر طلایی، هتل های هما یک و دو، مدینه الرضا، المس های یک و دو، پارک حیات. ولی پیشنهاد می کنم زمانی برین سراغ مهمانسراها که واقع هیچ انتخاب دیگه‌ای ندارین چون به شخصه اصلاً با مهمانسراها حال نمیکنم؛ محیطی نه چندان تمیز دارن و امکانات هم که اصلاً حرفشو نزنم.

بهترین زمان سفر به مشهد

به لطف موقعیتی که مشهد داره، شما  هر زمانی از سال میتونین سفر کنین و مثل شهرهای جنوبی کشور که در تابستان مردافکن هستند یا شهرهای کوهستانی که در زمستان سرمای عجیب و غریبی دارن نیست. اما من چون زیاد به مشهد سفر کردم و تقریباٌ در این چندسال، در بازه های مختلف زمانی رفتم به شما پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان در روزهای خاص مثل اعیاد، روز ولادت و وفات امام رضا به مشهد سفر نکنین چون خیلی بیش از حد شلوغ میشه اما به شخصه فصل بهار رو شدیداً پیشنهاد می کنم چون وقتی تو تابستون برین داخل حرم بخاطر انعکاس آفتاب اذیت میشین. 

اگر شما برای رفتن به مشهد دنبال اجاره سوئیت مشهد هستید میتوانید به سایت لوکس ویلا مراجعه کنید.

 

در مشهد از چه جاهایی بازدید کنیم؟

مشهد مملو از جاهای دیدنی و تاریخیه که هرکدام جذابیت خاصی دارن. بیاین با چنتا از معروف ترین جاهای تاریخی مشهد آشنا شیم.

حمام قلی بیگ

بنایی مربوط به دوران صفویه؛ همین کافیه تا حمام قلی بیگ انقدر در میان مردم و تاریخ دوستان محبوب باشد. سربینه، بزرگترین و زیباترین قسمت این حمامه که معماری بی نظیری داره و همواره سوژه عکاسان هم هست. جالبه بدونین میرقلی بیگ در رمان شاه عباس اول این بنا رو در نزدیکی مسجد و بازار بزرگ ساخته اما امروزه چون حریم حرم امام رضا گسترش پیدا کرده با نام موزه مردم شناسی مشهد در قسمت جنوبی صحن جامع قرار داره. لوکس ویلا ارائه دهنده انواع سوئیت و اجاره ویلا در سراسر ایران 

 

 

 

معرفی بهترین رستوران های مشهد

همه چیز درباره اجاره خودرو در کیش

ماجراجویی در شمال کشور از رشت تا ساری

مشهد ,  ,سفر ,هم ,چون ,های ,به مشهد ,پیشنهاد می ,می کنم ,    ,که در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستپخت 20 باطری فرسوده آژانس دیجیتال مارکتینگ فورس صفحه کانون فرهنگی آموزش واحد پسران رشت تولید کود کمپوست درسان جام سرزمین فایل فرهنگ و اقتصاد آب درمانی بهترین آهنگ های محلی