کیش جزیره ای به وسعت 90 کیلومتر مربع است که در همین وسعت نسبتاً کوچک، جاهای دیدنی و تفریحی بسیاری را در خود جای داده که کیش را به یکی از توریستی ترین نقاط ایران تبدیل کرده است. همچنین به لطف سبک زندگی متفاوت در کیش، از خارج نیز توریست هایی زیادی به کیش سفر می کنند تا با تاریخچه کیش و ایران آشنا شده و از تفریحات بی نظیر جزیره نیز لذت ببرند.

معمولا گردشگران برای اقامت در کیش، به سراغ هتل های مختلف جزیره می روند و هر هتل نیز خدمات و امکانات خاص خود را ارائه می دهند. گردشگران برای بازدید از جاهای مختلف یا رفتن به سمت مراکز خرید، از سرویس های تاکسیرانی جزیره استفاده می کنند که توسط هتل برای تاکسی ها درخواست صادر شده و تاکسی های مجهز، شما را به مقصدتان می برند اما در نظر داشته باشید به دلیل هزینه های کیش از جمله هزینه نگهداری از تاکسی ها، هزینه استفاده از تاکسی تا حدودی گران است لذا گردشگران سعی می کنند به سراغ هتل هایی بروند که نزدیک به جاهای مد نظرشان مانند مرکز خرید، جای تفریحی یا تاریخی کیش است تا به صورت پیاده رفته و علاوه بر پیاده روی، هزینه ای هم برای رفت و آمد پرداخت نکنند.

اما عده ای هم هستند که قصد دارند برای سفر چند روزه خود به کیش، خودرو اجاره کرده و به راحتی بتوانند به نقاط مختلف جزیره سفر کنند. کیش منطقه آزاد به حساب می آید لذا در  این جزیره ممکن است خودروهایی را ببینید که یا تابحال نه شنیده و نه دیده اید. در کیش خودروهای لوکس و اسپری اجاره داده می شود که خیلی ها حتی برای یک ساعت هم که شده، این خودروها را اجاره می کنند تا تجربه سوار شدن بر خودرهای لوکس و اسپرت بخصوص خودروهای آمریکایی را داشته باشند.

 

 

اما برای اجاره خودرو در کیش در نظر داشته باشید در کیش قوانین سختگیرانه ای برای رانندگی وجود دارد و شما نمی توانید در خیابان ها و اتوبان ها بیش از 60 کیلومتر بر ساعت با یک خودرویی با حجم موتور بالا رانندگی کنید هرچند می توانید به پیست های مخصوص در کیش رفته و حداکثر توانایی خودرو را دریابید. همچنین در فرهنگ رانندگی مردم کیش نیز ناگفته هایی است که اگر با آن ها آشنا نباشید ممکن است حادثه و تصادف شوید.

اجاره خودرو به همراه اجاره ویلا در کیش می توانند در کنار هم خاطره خوبی از سفر را برایتان رقم بزنند. چراکه هم از هتل های شلوغ شهر به دور هستید و هم می توانید با خودروی خود به هرکجا که می خواهید بروید. بهترین ویلاها و اقامتگاه های کیش برای اجاره در شهرک های صدف و نوبنیاد یا میرمهنا قرار دارند که قیمت های بسیار مناسبی داشته و ارزش اجاره برای چند روز را دارند.

معرفی بهترین رستوران های مشهد

همه چیز درباره اجاره خودرو در کیش

ماجراجویی در شمال کشور از رشت تا ساری

کیش ,اجاره ,های ,جزیره ,هم ,ها ,در کیش ,می کنند ,اجاره خودرو ,در نظر ,نظر داشته

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آرایشی بهداشتی اکستنشن تکین - شعبه گرگان جامعه شناسی آفرینش فیلم وبلاگ تابلو سازی درین عطر کفسابی، نماشویی، پیچ و رولپلاک نما negarasiya کلیه امور لجستیک بازرگانی و انجام خدمات امور گمرکی و ترخیص کالا اندیشه امین